نسخه چاپي

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح انتصاب رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت

سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی انتصاب آیت الله آملی لاریجانی به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را به وی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مجمع، متن پیام به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم

 

برادر ارجمند حضرت آیت الله حاج شیخ صادق آملی لاریجانی

سلام علیکم؛

در کمال خرسندی، انتصاب مبارک حضرتعالی به "ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام" و عضویت فقهای شورای نگهبان از سوی مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) که بیانگر حسن اعتماد معظم له و شایستگی های آن فقیه وارسته و عالم مجاهد، انقلابی و ژرف اندیش است را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

بی شک سوابق درخشان و تجارب ارزنده مدیریتی، مدارج و صفات عالی علمی و عملی آن برادر عزیز به ویژه یک دهه تصدی قوه قضاییه پشتوانه عظیم و ذخیره ارزشمندی است که در همراهی همت و تلاش عالمانه اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام، می تواند تحقق انتظارات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و وظایف و نقش های بی بدیل این مجمع شریف در قوام و استحکام نظام و پیشبرد اهداف والای انقلاب اسلامی را تضمین کند.

دوام توفیق و سربلندی حضرتعالی در این مسئولیت خطیر و تعیین‌کننده برای نظام و ملت عظیم الشأن ایران، تحت عنایات حضرت ولی عصر(عج) و تبعیت از منویات و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) را از ذات اقدس احدیت مسئلت می جویم.

 

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧ - ١٠:٥٣
  • کد خبر :
  • ٨٢١

خروج