اخبار کمیسیون

الگوی پیشرفت ایران در دستور کار مجمع تشخیص قرار گرفت

با لبیک به فراخوان مقام معظم رهبری، الگوی پیشرفت ایران در ۵۰ سال آینده در دستور کار مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گرفت و به زودی جلسات مجمع به منظور ملاحظه سند و بررسی پیشنهادهای تکمیلی برگزار خواهد شد.(خبرگزاری ایسنا)

بررسی میزان اجرای سیاست های کلی اصل 44 در جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص

کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور اکثریت اعضا تشکیل جلسه داد.

آشنایی با کمیسیون

تماس با کمیسیون

 


نسخه چاپي

برگزاری نشست مشترک کمیته توسعه دریامحور مجمع و نیروی دریایی ارتش

کارگروه نظامی، انتظامی و امنیتی کمیته توسعه دریامحور به میزبانی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی مجمع، نخستین جلسه کارگروه نظامی، انتظامی و امنیتی کمیته توسعه دریامحور به میزبانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران و با حضور سید مصطفی میرسلیم رئیس کمیسیون زیربنایی و تولیدی دبیرخانه مجمع برگزار شد.

در این جلسه که روز دوشنبه 22 مهرماه برگزار شد، پس از ارائه نمایندگان نیروهای مسلح، مقرر شد هر یک از نیروهای مسلح به‌تناسب اهداف نسبت به ارائه گزارش تفصیلی اقدام نمایند و با توجه به راهبردهای ابلاغی فرماندهی کل قوا نسبت درباره دفاع و امنیت، نسبت به تدوین سیاست‌های کلی اقدام نمایند.

بنابراین گزارش، سید مصطفی میرسلیم با تأکید بر بهره‌مندی از ظرفیت‌های دریایی کشور، خاطرنشان کرد باید کشور را برای جهشی بزرگ در این عرصه آماده نمود. سپس امیر دریادار خانزادی، ضمن تبیین ویژگی‌های تمدنی، گفت : تمدن دریایی و قدرت دریایی به‌عنوان شاهراه حرکت تمدنی کشور باید موردتوجه قرار گیرد.

گزارش تصویری

 

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨ - ١٧:٠١
  • کد خبر :
  • ١٠٤٢

خروج
انتشارات و گزارش ها